Leer Bachata dansen in 1 dag



?? Bootcamp Bachata dansen voor starters ??
“Heb jij al eens van Bachata gehoord?” De meeste mensen die je deze vraag vraag stelt, zullen dit met “nee” beantwoorden. En daar willen wij nou zó graag verandering in brengen!
Bachata is óók een latijnse dans, net als Salsa. Wij vinden het nu zó tof om de onbekende Bachata bekend te maken in Best, Eindhoven e.o.!
Zodat straks iedereen weet wat Bachata is en ook zo gaat genieten van de connectie en passie van deze partner-dans!
Om ook eens kennis te maken met deze Bachata, nodigen wij je graag uit voor de bootcamp Bachata-in-1-dag op zondag 22 november a.s.!
We leren je de basispassen van Bachata, leren je leuke draaien en geven je heel veel tips en tricks. Na afloop van deze dag, weet je hoe je als leider kunt leiden en hoe je als volger kunt volgen. Er gaat een wereld voor je open! Maar pas op….!
Dansen werkt verslavend, als je er eenmaal aan geproefd hebt, wil je niet meer terug ????.
Ben jij al verslaafd aan Bachata? Nodig dan je vrienden uit voor deze gave dag. Like het event en deel ‘m op je profiel.
Als we zien dat je dit gedaan hebt, krijg je van ons een exclusieve kortingscode voor onze eerstvolgende dans-oefenavond.

LET OP! Boek je tickets PER KOPPEL. Wil je toch alleen komen omdat je geen danspartner hebt? Vraag ons dan eerst of er een vaste danspartner voor je geregeld kan worden. We wisselen NIET tijdens de bootcamp i.v.m. de Corona-regels. Er is voldoende ruimte om tussen de koppels 1,5 meter afstand te houden. Voel je je niet lekker? Meld je dan af!

Informatie bootcamp Bachata dansen

⏰  Tijd: 13.00 uur – 17.00 uur
  • Ontvangst: 12:45
  • Workshop-sessie deel 1: 13:00 – 14:30
  • Pauze: 14:30 – 15:00
  • Workshop-sessie deel 2: 15:00 – 16:30
  • Samen oefenen/dansen: 16:30 – max. 17:30
Er is maar plaats voor 15 leiders (meestal heren) en 15 volgers (meestal dames). Dus reserveer je plekje snel. VOL = VOL! Je kunt alleen een entreebewijs kopen via de link in het event.
?    Locatie: Buurthuis Kadans, Sint Jozefstraat 1 in Best
??    Danservaring nodig? Nee hoor! We starten bij het begin
?    Prijs: € 37,50 incl. 3 uur workshop, samen dansen, pauze, koffie/thee, parkeren, locatiehuur etc.
Follow your Passion
Enjoy the Journey

Als ik dans…

“Als ik dans, dan kom ik even helemaal los
van de alledaagse dingen!”


Annika Heerekop
Danser

 

Als ik dans…

“Als ik dans, dan voel ik me vrij.
Gewoon ‘zijn’ en verder niets.”


Ingrid Cremers
Danser